Beremiz - en to cs_CZ translation catalogue (983 entries)

en: 
    An unhandled exception (bug) occured. Bug report saved at :
    (%s)
    
    Please be kind enough to send this file to:
    beremiz-devel@lists.sourceforge.net
    
    You should now restart program.
    
    Traceback:
cs_CZ: 
    Došlo k neošetřené výjimce (chybě). Chybové hlášení uloženo na :
    (%s)
    
    Prosíme o zaslání tohoto souboru na adresu:
    beremiz-devel@lists.sourceforge.net
    
    Nyní byste měli restartovat program.
    
    Zpětné sledování:

en:    External
cs_CZ:    Externí

en:    Input
cs_CZ:    Vstup

en:    Local
cs_CZ:    Místní

en:    Output
cs_CZ:    Výstup

en:    Temp
cs_CZ:    Dočasný

en:  (rev. %s)
cs_CZ:  (ver. %s)

en:  Warning...
cs_CZ:  Varování...

en:  and %s
cs_CZ:  a %s

en:  generation failed !
cs_CZ:  Generování se nezdařilo!

en: "%s" Data Type doesn't exist !!!
cs_CZ: Datový typ "%s" neexistuje !!!

en: "%s" POU already exists !!!
cs_CZ: "%s" POU již existuje !!!

en: "%s" POU doesn't exist !!!
cs_CZ: "%s" POU neexistuje !!!

en: "%s" can't use itself!
cs_CZ: "%s" nemůže používat samo sebe!

en: "%s" config already exists!
cs_CZ: Konfigurace "%s" již existuje!

en: "%s" configuration already exists !!!
cs_CZ: Konfigurace "%s" již existuje !!!

en: "%s" configuration doesn't exist !!!
cs_CZ: Konfigurace "%s" neexistuje !!!

en: "%s" data type already exists!
cs_CZ: Datový typ "%s" již existuje!

en: "%s" element for this pou already exists!
cs_CZ: "%s" prvek pro tento pou již existuje!

en: "%s" folder is not a valid Beremiz project
cs_CZ: Složka "%s" není platným projektem Beremiz

en: "%s" is a keyword. It can't be used!
cs_CZ: "%s" je klíčové slovo. Nelze to použít!

en: "%s" is an invalid value!
cs_CZ: "%s" je neplatná hodnota!

en: "%s" is not a valid folder!
cs_CZ: "%s" není platná složka!

en: "%s" is not a valid identifier!
cs_CZ: "%s" není platný identifikátor!

en: "%s" is used by one or more POUs. Do you wish to continue?
cs_CZ: "%s" používá jeden nebo více POU. Chcete pokračovat?

en: "%s" pou already exists!
cs_CZ: "%s" pou již existuje !!!

en: "%s" step already exists!
cs_CZ: Krok "%s" již existuje!

en: "%s" value already defined!
cs_CZ: Hodnota "%s" je již definována!

en: "%s" value isn't a valid array dimension!
cs_CZ: Hodnota "%s" není platnou dimenzí pole!

en: "%s" value isn't a valid array dimension!
    Right value must be greater than left value.
cs_CZ: Hodnota "%s" není platnou dimenzí pole.
    Pravá hodnota musí být větší než levá hodnota.

en: "{a1}" function cancelled in "{a2}" POU: No input connected
cs_CZ: Funkce "{a1}" zrušena v "{a2}" POU: Není připojen žádný vstup

en: "{a1}" is already used by "{a2}"!
cs_CZ: "{a1}" již používá "{a2}"!

en: "{a1}" resource already exists in "{a2}" configuration !!!
cs_CZ: Prostředek "{a1}" již existuje v konfiguračním "{a2}"!!!

en: "{a1}" resource doesn't exist in "{a2}" configuration !!!
cs_CZ: Prostředek "{a1}" neexistuje v konfiguračním !!! "{a2}"

en: %s Data Types
cs_CZ: %s datové typy

en: %s Profile
cs_CZ: %s Profil

en: %s body don't have instances!
cs_CZ: %s tělo nemá instance!

en: %s body don't have text!
cs_CZ: %s tělo nemá text!

en: %s's nodes
cs_CZ: Uzly %s

en: &Add Element
cs_CZ: &Přidat prvek

en: &Close
cs_CZ: &Zavřít

en: &Configuration
cs_CZ: &Nastavení

en: &Data Type
cs_CZ: &Datový typ

en: &Delete
cs_CZ: &Smazat

en: &Display
cs_CZ: &Zobrazení

en: &Edit
cs_CZ: &Editovat

en: &File
cs_CZ: &Soubor

en: &Function
cs_CZ: &Funkce

en: &Help
cs_CZ: &Nápověda

en: &License
cs_CZ: &Licence

en: &Properties
cs_CZ: &Vlastnosti

en: &Recent Projects
cs_CZ: &Nedávné projekty

en: &Resource
cs_CZ: &Zdroj

en: 'Read from' and 'Write to' variables types are not compatible
cs_CZ: Typy proměnných "Číst z" a "Zapsat do" nejsou kompatibilní

en: '{a1}' - {a2} match in project
cs_CZ: '{a1}' - {a2} shoda v projektu

en: '{a1}' - {a2} matches in project
cs_CZ: '{a1}' - {a2} odpovídá v projektu

en: '{a1}' is located at {a2}
cs_CZ: '{a1}' se nachází na {a2}

en: (%d matches)
cs_CZ: (%d zápasů)

en: - Select URI type -
cs_CZ: - Vyberte typ identifikátoru URI -

en: 0 - current time, 1 - load time from PDT
cs_CZ: 0 - aktuální čas, 1 - doba načítání z PDT

en: 0 - manual , 1 - automatic
cs_CZ: 0 - manuální, 1 - automatické

en: 0 - track X0, 1 - ramp to/track X1
cs_CZ: 0 - stopa X0, 1 - nájezd na/stopu X1

en: 1 = integrate, 0 = hold
cs_CZ: 1 = integrovat, 0 = podržet

en: A POU has an element named "%s". This could cause a conflict. Do you wish to continue?
cs_CZ: POU má prvek s názvem "%s". Mohlo by dojít ke konfliktu. Chcete pokračovat?

en: A POU named "%s" already exists!
cs_CZ: POU s názvem "%s" již existuje!

en: A child named "{a1}" already exists -> "{a2}"
cs_CZ: Podřízený objekt s názvem "{a1}" již existuje -> "{a2}"

en: A location must be selected!
cs_CZ: Musí být vybráno umístění!

en: A task with the same name already exists!
cs_CZ: Úkol se stejným názvem již existuje!

en: A variable with "%s" as name already exists in this pou!
cs_CZ: Proměnná s názvem "%s" je již v tomto pou!

en: A variable with "%s" as name already exists!
cs_CZ: Proměnná s názvem "%s" již existuje!

en: About
cs_CZ: O nás

en: Absolute number
cs_CZ: Absolutní číslo

en: Access
cs_CZ: Přístup

en: Action
cs_CZ: Akce

en: Action Block
cs_CZ: Akční blok

en: Action Name
cs_CZ: Název akce

en: Action Name:
cs_CZ: Název akce:

en: Action with name %s doesn't exist!
cs_CZ: Akce s názvem %s neexistuje!

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Actions:
cs_CZ: Akce:

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Add Action
cs_CZ: Přidat akci

en: Add C code accessing located variables synchronously
cs_CZ: Přidání kódu jazyka C přistupujícího k umístěným proměnným synchronně

en: Add Configuration
cs_CZ: Přidat konfiguraci

en: Add DataType
cs_CZ: Přidání datového typu

en: Add Divergence Branch
cs_CZ: Přidat větev divergence

en: Add Ethercat Slave
cs_CZ: Přidání podřízeného zařízení Ethercat Slave

en: Add Ethercat Slave to Master
cs_CZ: Přidání Ethercat Slave k Master

en: Add IP
cs_CZ: Přidat IP adresu

en: Add POU
cs_CZ: Přidat POU

en: Add Python code executed asynchronously
cs_CZ: Přidání kódu Pythonu spuštěného asynchronně

en: Add Resource
cs_CZ: Přidat zdroj

en: Add Transition
cs_CZ: Přidat přechod

en: Add Wire Segment
cs_CZ: Přidat segment vodiče

en: Add a new initial step
cs_CZ: Přidání nového počátečního kroku

en: Add a new jump
cs_CZ: Přidání nového skoku

en: Add a new step
cs_CZ: Přidání nového kroku

en: Add a simple WxGlade based GUI.
cs_CZ: Přidejte jednoduché grafické uživatelské rozhraní založené na WxGlade.

en: Add action
cs_CZ: Přidat akci

en: Add element
cs_CZ: Přidat prvek

en: Add file from ESI files database
cs_CZ: Přidat soubor z databáze souborů ESI

en: Add file to project
cs_CZ: Přidat soubor do projektu

en: Add instance
cs_CZ: Přidat instanci

en: Add process variable
cs_CZ: Přidat proměnnou procesu

en: Add slave
cs_CZ: Přidat slave

en: Add startup service variable
cs_CZ: Přidání proměnné spouštěcí služby

en: Add task
cs_CZ: Přidat úkol

en: Add variable
cs_CZ: Přidat proměnnou

en: Adding a PDO not defined in default configuration
    for mapping needed location variables
    (1 if possible)
cs_CZ: Přidání PDO, které není definováno ve výchozí konfiguraci
    pro mapování potřebných proměnných polohy
    (1, pokud je to možné)

en: Addition
cs_CZ: Přidání

en: Additional function blocks
cs_CZ: Další funkční bloky

en: Adjust Block Size
cs_CZ: Upravit velikost bloku

en: Alignment
cs_CZ: Zarovnání

en: All
cs_CZ: Vše

en: All files (*.*)|*.*|CSV files (*.csv)|*.csv
cs_CZ: Všechny soubory (*.*)|*.*|CSV soubory (*.csv)|*.csv

en: Already connected. Please disconnect
cs_CZ: Již připojeno. Odpojte se prosím

en: An element named "%s" already exists in this structure!
cs_CZ: Prvek s názvem "%s" již v této struktuře existuje!

en: An instance with the same name already exists!
cs_CZ: Instance se stejným názvem již existuje!

en: An variable named "%s" already exists!
cs_CZ: Proměnná s názvem "%s" již existuje!

en: Analog Input Objects
cs_CZ: Objekty analogového vstupu

en: Analog Output Objects
cs_CZ: Objekty analogového výstupu

en: Analog Value Objects
cs_CZ: Objekty analogové hodnoty

en: Apply name modification to all continuations with the same name
cs_CZ: Použít úpravu názvu na všechna pokračování se stejným názvem

en: Arc cosine
cs_CZ: Obloukový kosinus

en: Arc sine
cs_CZ: Obloukový sinus

en: Arc tangent
cs_CZ: Oblouková tečna

en: Arithmetic
cs_CZ: Aritmetika

en: Array
cs_CZ: Pole

en: Assignment
cs_CZ: Přiřazení

en: At least a variable or an expression must be selected!
cs_CZ: Musí být vybrána alespoň proměnná nebo výraz!

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Author Name (optional):
cs_CZ: Jméno autora (volitelné):

en: Axis Pos
cs_CZ: Pozice osy

en: Axis Ref
cs_CZ: Ref osy

en: BUSY = 1 during ramping period
cs_CZ: BUSY = 1 během doby rampy

en: Backward
cs_CZ: Zpět

en: Bacnet support
cs_CZ: Podpora Bacnet

en: Bad location size : %s
cs_CZ: Špatná velikost umístění : %s

en: Base Type:
cs_CZ: Základní typ:

en: Base Types
cs_CZ: Základní typy

en: Beremiz Runtime Settings
cs_CZ: Nastavení běhového prostředí Beremiz

en: Binary Input Objects
cs_CZ: Objekty binárního vstupu

en: Binary Output Objects
cs_CZ: Objekty binárního výstupu

en: Binary Value Objects
cs_CZ: Objekty binární hodnoty

en: Binary selection (1 of 2)
cs_CZ: Binární výběr (1 ze 2)

en: Bit-shift
cs_CZ: Bitový posun

en: Bitwise
cs_CZ: Bitové operace

en: Bitwise AND
cs_CZ: Bitový součina A

en: Bitwise OR
cs_CZ: Bitový operátor OR

en: Bitwise XOR
cs_CZ: Bitový XOR

en: Bitwise inverting
cs_CZ: Bitová inverze

en: Block
cs_CZ: Zablokovat

en: Block Properties
cs_CZ: Vlastnosti bloku

en: Block name
cs_CZ: Název bloku

en: Bottom
cs_CZ: Dole

en: Broken
cs_CZ: Přerušeno

en: Browse %s values library
cs_CZ: Procházet knihovnu hodnot %s

en: Browse Locations
cs_CZ: Procházet umístění

en: Build
cs_CZ: Verze

en: Build directory already clean
cs_CZ: Adresář sestavení je již čistý

en: Build project into build folder
cs_CZ: Sestavení projektu do složky sestavení

en: C Build crashed !
cs_CZ: Sestavení jazyka C havarovalo!

en: C Build failed.
cs_CZ: Sestavení jazyka C se nezdařilo.

en: C code
cs_CZ: Kód jazyka C

en: C code generated successfully.
cs_CZ: Kód jazyka C byl úspěšně vygenerován.

en: C compilation failed.
cs_CZ: Kompilace jazyka C se nezdařila.

en: C compilation of %s failed.
cs_CZ: Kompilace %s jazyka C se nezdařila.

en: C extension
cs_CZ: Rozšíření jazyka C

en: CANOpen network
cs_CZ: Síť CANOpen

en: CANopen support
cs_CZ: Podpora CANopen

en: CIA402 nodes
cs_CZ: Uzly CIA402

en: Can only generate execution order on FBD networks!
cs_CZ: Příkaz k provedení lze generovat pouze na sítích FBD!

en: Can only give a location to local or global variables
cs_CZ: Může poskytnout umístění pouze místním nebo globálním proměnným

en: Can't generate program to file %s!
cs_CZ: Nelze vygenerovat program pro soubor %s!

en: Can't give a location to a function block instance
cs_CZ: Nelze zadat umístění instance bloku funkcí

en: Can't save project to file %s!
cs_CZ: Nelze uložit projekt do souboru %s!

en: Can't set an initial value to a function block instance
cs_CZ: Nelze nastavit počáteční hodnotu na instanci bloku funkcí

en: Cannot create child {a1} of type {a2}
cs_CZ: Nelze vytvořit podřízený objekt {a1} typu {a2}.

en: Cannot find lower free IEC channel than %d
cs_CZ: Nelze najít nižší volný kanál IEC než %d

en: Cannot get PLC status - connection failed.
cs_CZ: Nelze získat stav PLC - připojení se nezdařilo.

en: Cannot open/parse VARIABLES.csv!
cs_CZ: Nelze otevřít/analyzovat VARIABLES.csv!

en: Cannot set bit offset for non bool '{a1}' variable (ID:{a2},Idx:{a3},sIdx:{a4}))
cs_CZ: Nelze nastavit bitový posun pro proměnnou {a1}, která není bool (ID:{a2},Idx:{a3},sIdx:{a4}))

en: Cannot transfer while PLC is running. Stop it now?
cs_CZ: Nelze přenášet, když je PLC spuštěno. Zastavit nyní?

en: Case sensitive
cs_CZ: Rozlišovat VELKÁ / malá

en: Center
cs_CZ: Uprostřed

en: Change IP of interface to bind
cs_CZ: Změňte IP rozhraní, které se má svázat

en: Change Name
cs_CZ: Změnit jméno

en: Change POU Type To
cs_CZ: Změňte typ POU na

en: Change Port Number
cs_CZ: Změnit číslo portu

en: Change working directory
cs_CZ: Změnit pracovní adresář

en: Character string
cs_CZ: Řetězec znaků

en: Choose a binary file
cs_CZ: Výběr binárního souboru

en: Choose a directory to save project
cs_CZ: Vyberte adresář pro uložení projektu

en: Choose a file
cs_CZ: Zvolte soubor

en: Choose a project
cs_CZ: Vyberte si projekt

en: Choose a value for %s:
cs_CZ: Zvolte hodnotu pro %s:

en: Choose a working directory
cs_CZ: Volba pracovního adresáře

en: Choose an XML file
cs_CZ: Vyberte XML soubor

en: Choose an empty directory for new project
cs_CZ: Vyberte prázdný adresář pro nový projekt

en: Chosen folder doesn't contain a program. It's not a valid project!
cs_CZ: Vybraná složka neobsahuje žádný program. Není to platný projekt!

en: Chosen folder isn't empty. You can't use it for a new project!
cs_CZ: Vybraná složka není prázdná. Nemůžete jej použít pro nový projekt!

en: Class
cs_CZ: Třída

en: Class Filter:
cs_CZ: Filtr tříd:

en: Class:
cs_CZ: Třída:

en: Clean
cs_CZ: Vyčistit

en: Clean log messages
cs_CZ: Vyčistit zprávy protokolu

en: Clean project build folder
cs_CZ: Vyčistit složku sestavení projektu

en: Cleaning the build directory
cs_CZ: Čištění adresáře sestavení

en: Clear Errors
cs_CZ: Vymazat chyby

en: Clear Execution Order
cs_CZ: Vymazat příkaz k provedení

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Close Application
cs_CZ: Zavřít aplikaci

en: Close Project
cs_CZ: Zavřít projekt

en: Close Tab
cs_CZ: Zavřít záložku

en: Coil
cs_CZ: Cívka

en: Command
cs_CZ: Příkaz

en: Comment
cs_CZ: Komentář

en: Communication Parameters
cs_CZ: Parametry komunikace

en: Community support
cs_CZ: Komunitní podpora

en: Company Name
cs_CZ: Název společnosti

en: Company Name (required):
cs_CZ: Název společnosti (vyžadováno):

en: Company URL (optional):
cs_CZ: Adresa URL společnosti (volitelné):

en: Comparison
cs_CZ: Porovnání

en: Compiler
cs_CZ: Překladač

en: Compiling IEC Program into C code...
cs_CZ: Kompilace programu IEC do kódu C...

en: Concatenation
cs_CZ: Zřetězení

en: Config
cs_CZ: Konfigurace

en: Config variables
cs_CZ: Konfigurační proměnné

en: Configuration
cs_CZ: Nastavení

en: Configurations
cs_CZ: Konfigurace

en: Confirm or change variable name
cs_CZ: Potvrzení nebo změna názvu proměnné

en: Connect
cs_CZ: Připojit

en: Connect to the target PLC
cs_CZ: Připojte se k cílovému PLC

en: Connected to URI: %s
cs_CZ: Připojeno k identifikátoru URI: %s

en: Connection
cs_CZ: Připojení

en: Connection Properties
cs_CZ: Vlastnosti připojení

en: Connection canceled!
cs_CZ: Připojení zrušeno!

en: Connection failed to %s!
cs_CZ: Připojení se nezdařilo %s!

en: Connection lost!
cs_CZ: Spojení ztraceno!

en: Connection to '%s' failed.
cs_CZ: Připojení k "%s" se nezdařilo.

en: Connector
cs_CZ: Konektor

en: Connectors:
cs_CZ: Konektory:

en: Console
cs_CZ: Konzole

en: Constant
cs_CZ: Konstanta

en: Contact
cs_CZ: Kontakt

en: Content Description (optional):
cs_CZ: Popis obsahu (volitelné):

en: Continuation
cs_CZ: Pokračování

en: Control Byte
cs_CZ: Řídicí bajt

en: Conversion from BCD
cs_CZ: Převod z BCD

en: Conversion to BCD
cs_CZ: Převod do BCD

en: Conversion to date
cs_CZ: Převod do datumu

en: Conversion to time-of-day
cs_CZ: Převod na denní dobu

en: Copy
cs_CZ: Kopírovat

en: Copy POU
cs_CZ: Kopírovat POU

en: Copy file from left folder to right
cs_CZ: Zkopírovat soubor z levé složky doprava

en: Copy file from right folder to left
cs_CZ: Zkopírovat soubor z pravé složky doleva

en: Copy of IN
cs_CZ: Kopie IN

en: Cosine
cs_CZ: Kosinus

en: Could not add child "{a1}", type {a2} :
    {a3}
cs_CZ: Nelze přidat podřízeného "{a1}", zadejte {a2} :
    {a3}

en: Couldn't import old %s file.
cs_CZ: Nelze importovat starý soubor %s.

en: Couldn't load %s network configuration file.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst konfigurační soubor %s sítě.

en: Couldn't load %s network process variables file.
cs_CZ: Nelze načíst soubor proměnných síťového procesu%s.

en: Couldn't load confnode base parameters {a1} :
     {a2}
cs_CZ: Nelze načíst základní parametry confnode {a1} :
     {a2}

en: Couldn't load confnode parameters {a1} :
     {a2}
cs_CZ: Nelze načíst parametry confnode {a1} :
     {a2}

en: Couldn't load {a1} XML file:
    {a2}
cs_CZ: Nelze načíst {a1} XML soubor:
    {a2}

en: Couldn't paste non-POU object.
cs_CZ: Nelze vložit objekt, který není POU.

en: Couldn't start PLC !
cs_CZ: Nelze spustit PLC !

en: Couldn't stop PLC !
cs_CZ: Nelze zastavit PLC !

en: Create a new POU
cs_CZ: Vytvoření nového POU

en: Create a new action
cs_CZ: Vytvoření nové akce

en: Create a new action block
cs_CZ: Vytvoření nového bloku akcí

en: Create a new block
cs_CZ: Vytvoření nového bloku

en: Create a new branch
cs_CZ: Vytvoření nové větve

en: Create a new coil
cs_CZ: Vytvoření nové cívky

en: Create a new comment
cs_CZ: Vytvoření nového komentáře

en: Create a new connection
cs_CZ: Vytvoření nového připojení

en: Create a new contact
cs_CZ: Vytvoření nového kontaktu

en: Create a new divergence
cs_CZ: Vytvoření nové divergence

en: Create a new divergence or convergence
cs_CZ: Vytvoření nové divergence nebo konvergence

en: Create a new initial step
cs_CZ: Vytvoření nového počátečního kroku

en: Create a new jump
cs_CZ: Vytvoření nového skoku

en: Create a new power rail
cs_CZ: Vytvoření nové napájecí lišty

en: Create a new rung
cs_CZ: Vytvoření nové příčky

en: Create a new step
cs_CZ: Vytvoření nového kroku

en: Create a new transition
cs_CZ: Vytvoření nového přechodu

en: Create a new variable
cs_CZ: Vytvoření nové proměnné

en: Creating new PDO
cs_CZ: Vytvoření nového PDO

en: Credits
cs_CZ: Poděkování

en: Current status
cs_CZ: Aktuální stav

en: Current working directory :
cs_CZ: Aktuální pracovní adresář :

en: Custom protocol options failed :
cs_CZ: Možnosti vlastního protokolu se nezdařily:

en: Cut
cs_CZ: Vyjmout

en: Cyclic
cs_CZ: Cyklický

en: DEPRECATED
cs_CZ: ZAVRHOVANÝ

en: DS-301 Profile
cs_CZ: Profil DS-301

en: DS-302 Profile
cs_CZ: Profil DS-302

en: Data Type
cs_CZ: Datový typ

en: Data Types
cs_CZ: Datové typy

en: Data type conversion
cs_CZ: Konverze datového typu

en: Date addition
cs_CZ: Přidání datumu

en: Date and time subtraction
cs_CZ: Odčítání datumu a času

en: Date subtraction
cs_CZ: Odčítání datumu

en: Datetime, current or relative to PDT
cs_CZ: Datum a čas, aktuální nebo relativní k PDT

en: Days:
cs_CZ: Dnů:

en: Debug does not match PLC - stop/transfert/start to re-enable
cs_CZ: Ladění neodpovídá PLC - stop/transfert/start pro opětovné povolení

en: Debug instance
cs_CZ: Instance ladění

en: Debug: %s
cs_CZ: Ladění: %s

en: Debug: Unknown variable '%s'
cs_CZ: Ladění: Neznámá proměnná %s

en: Debug: Unsupported type to debug '%s'
cs_CZ: Ladění: Nepodporovaný typ pro ladění %s

en: Debugger
cs_CZ: Ladění

en: Debugger ready
cs_CZ: Připraveno pro ladicí program

en: Default Size
cs_CZ: Výchozí velikost

en: Definition conflict for location "%s"
cs_CZ: Konflikt definic pro umístění "%s"

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Delete Divergence Branch
cs_CZ: Odstranit větev divergence

en: Delete File
cs_CZ: Smazat soubor

en: Delete Wire Segment
cs_CZ: Odstranit segment vodiče

en: Delete item
cs_CZ: Smazat položku

en: Deletion (within)
cs_CZ: Výmaz (v rámci)

en: Derivation Type:
cs_CZ: Typ odvození:

en: Derivative time constant
cs_CZ: Derivační časová konstanta

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Description:
cs_CZ: Popis:

en: Differentiated output
cs_CZ: Diferencovaný výstup

en: Dimensions:
cs_CZ: Rozměry:

en: Direction
cs_CZ: Směr

en: Direction:
cs_CZ: Směr:

en: Directly
cs_CZ: Přímo

en: Disconnect
cs_CZ: Odpojit

en: Disconnect from PLC
cs_CZ: Odpojit od PLC

en: Disconnected
cs_CZ: Odpojeno

en: Division
cs_CZ: Oddělení

en: Do you really want to delete the file '%s'?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat soubor '%s'?

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Done
cs_CZ: Hotovo

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Duration
cs_CZ: Trvání

en: EDE files (*_EDE.csv)|*_EDE.csv|All files|*.*
cs_CZ: EDE soubory (*_EDE.csv)|*_EDE.csv|Všechny soubory|*.*

en: EDS files (*.eds)|*.eds|All files|*.*
cs_CZ: EDS soubory (*.eds)|*.eds|Všechny soubory|*.*

en: ESI Files Database management
cs_CZ: ESI Files Správa databáze

en: ESI Files:
cs_CZ: Soubory ESI:

en: Edit Block
cs_CZ: Upravit blok

en: Edit Coil Values
cs_CZ: Upravit hodnoty cívky

en: Edit Contact Values
cs_CZ: Upravit hodnoty kontaktů

en: Edit Duration
cs_CZ: Upravit dobu trvání

en: Edit Step
cs_CZ: Upravit krok

en: Edit a WxWidgets GUI with WXGlade
cs_CZ: Upravit grafické uživatelské rozhraní WxWidgets pomocí WXGlade

en: Edit action block properties
cs_CZ: Upravit vlastnosti bloku akcí

en: Edit array type properties
cs_CZ: Upravit vlastnosti typu pole

en: Edit comment
cs_CZ: Upravit komentář

en: Edit file
cs_CZ: Upravit soubor

en: Edit item
cs_CZ: Upravit položku

en: Edit jump target
cs_CZ: Upravit cíl skoku

en: Edit raw IEC code added to code generated by PLCGenerator
cs_CZ: Upravit nezpracovaný IEC kód přidaný do kódu generovaného PLC generátorem

en: Edit step name
cs_CZ: Upravit název kroku

en: Edit transition
cs_CZ: Upravit přechod

en: Editor ToolBar
cs_CZ: Panel nástrojů editoru

en: Editor selection
cs_CZ: Výběr editoru

en: Elapsed time of ramp
cs_CZ: Uplynulý čas rampy

en: Elements :
cs_CZ: Elementy:

en: Empty
cs_CZ: Prázdné

en: Empty dimension isn't allowed.
cs_CZ: Prázdná dimenze není povolena.

en: Enable
cs_CZ: Povolit

en: Enable WAMP connection
cs_CZ: Povolit připojení WAMP

en: Enable%s
cs_CZ: Povolit%s

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: Enter a name
cs_CZ: Zadejte název

en: Enter a port number
cs_CZ: Zadejte číslo portu

en: Enter hex or dec value (if enter dec value, it automatically conversed hex value)
cs_CZ: Zadejte hexadecimální nebo dec hodnotu (pokud zadáte dec hodnotu, automaticky se převede hexadecimální hodnota)

en: Enter hex(0xnnnn) or dec(n) value
cs_CZ: Zadejte hodnotu hex(0xnnnn) nebo dec(n)

en: Enter the IP of the interface to bind
cs_CZ: Zadejte IP adresu rozhraní, které chcete svázat

en: Entry can't be write through SDO
cs_CZ: Záznam nelze zapsat prostřednictvím SDO

en: Entry index 0x{a1:.4x}, subindex 0x{a2:.2x} not mapped for device {a3}
cs_CZ: Vstupní index 0x{a1:.4x}, dílčí index 0x{a2:.2x} není namapován pro zařízení {a3}

en: Enumerated
cs_CZ: Vypočítaný

en: Equal to
cs_CZ: Rovná se

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Error : At least one configuration and one resource must be declared in PLC !
cs_CZ: Chyba : V PLC musí být deklarována alespoň jedna konfigurace a jeden zdroj!

en: Error : IEC to C compiler returned %d
cs_CZ: Chyba: Kompilátor IEC do C vrátil %d

en: Error in ST/IL/SFC code generator :
    %s
cs_CZ: Chyba v generátoru kódu ST/IL/SFC:
    %s

en: Error while saving "%s"
cs_CZ: Chyba při ukládání "%s"

en: Error: BACnet server '{a1}.x: {a2}' contains objects with duplicate object identifiers.
cs_CZ: Chyba: BACnet server '{a1}.x: {a2}' obsahuje objekty s duplicitními identifikátory objektů.

en: Error: BACnet server '{a1}.x:{a2}' contains objects with duplicate object names.
cs_CZ: Chyba: BACnet server '{a1}.x:{a2}' obsahuje objekty s duplicitními názvy objektů.

en: Error: Export slave failed
cs_CZ: Chyba: Export slave se nezdařil

en: Error: Modbus/IP Servers %{a1}.x and %{a2}.x use the same port number {a3}.
cs_CZ: Chyba: Servery Modbus/IP %{a1}.x a %{a2}.x používají stejné číslo portu {a3}.

en: Error: No Master generated
cs_CZ: Chyba: Nebyl vygenerován žádný master

en: Error: No PLC built
cs_CZ: Chyba: Není vytvořeno žádné PLC

en: EtherCAT Management
cs_CZ: Správa EtherCAT

en: EtherCAT master
cs_CZ: Řídicí jednotka EtherCAT

en: Ethercat Slave Type
cs_CZ: Typ podřízeného zařízení Ethercat

en: Ethercat node
cs_CZ: Uzel Ethercat

en: Exception while connecting %s!
cs_CZ: Výjimka při připojování %s!

en: Execution Control:
cs_CZ: Řízení provádění:

en: Execution Order:
cs_CZ: Exekuční příkaz:

en: Experimental web based HMI
cs_CZ: Experimentální webové HMI

en: Exponentiation
cs_CZ: Umocňování

en: Export BACnet slave to EDE file
cs_CZ: Exportujte BACnet slave do souboru EDE

en: Export CanOpen slave to EDS file
cs_CZ: Exportujte podřízený prvek CanOpen do souboru EDS

en: Export graph values to clipboard
cs_CZ: Export hodnot grafu do schránky

en: Export slave
cs_CZ: Exportovat slave

en: Expression:
cs_CZ: Výraz:

en: External
cs_CZ: Externí

en: Extracting Located Variables...
cs_CZ: Extrahování lokalizovaných proměnných...

en: FB for derivative term
cs_CZ: FB pro derivační člen

en: FB for integral term
cs_CZ: FB pro celé období

en: Failed : Must build before transfer.
cs_CZ: Nezdařilo se: Před přenosem se musí sestavit.

en: Falling Edge
cs_CZ: Klesající hrana

en: Fatal : cannot get builder.
cs_CZ: Fatální: nelze získat stavitele.

en: Fetching %s
cs_CZ: Načítání %s

en: Field %s hasn't a valid value!
cs_CZ: Pole %s nemá platnou hodnotu!

en: Fields %s haven't a valid value!
cs_CZ: Pole%s nemají platnou hodnotu!

en: File '%s' already exists!
cs_CZ: Soubor '%s' již existuje!

en: File containing secret for that ID
cs_CZ: Soubor obsahující tajný klíč pro toto ID

en: Find
cs_CZ: Vyhledat

en: Find Next
cs_CZ: Najít další

en: Find Previous
cs_CZ: Najít předchozí

en: Find position
cs_CZ: Najít pozici

en: Find:
cs_CZ: Najít:

en: Force value
cs_CZ: Hodnota síly

en: Forcing Variable Value
cs_CZ: Vynucení hodnoty proměnné

en: Form isn't complete. %s must be filled!
cs_CZ: Formulář není úplný. %s musí být vyplněna!

en: Form isn't complete. Name must be filled!
cs_CZ: Formulář není úplný. Jméno musí být vyplněno!

en: Form isn't complete. Valid block type must be selected!
cs_CZ: Formulář není úplný. Musí být vybrán platný typ bloku!

en: Forward
cs_CZ: Přeposlat

en: Full screen
cs_CZ: Celá obrazovka

en: Function
cs_CZ: Funkce

en: Function &Block
cs_CZ: Funkce & blok

en: Function Block
cs_CZ: Funkční blok

en: Function Block Types
cs_CZ: Typy funkčních bloků

en: Function Blocks
cs_CZ: Funkční bloky

en: Function Blocks can't be used in Functions!
cs_CZ: Funkční bloky nelze použít ve funkcích!

en: FunctionBlock "%s" can't be pasted in a Function!!!
cs_CZ: FunctionBlock "%s" nelze vložit do funkce!!

en: Functions
cs_CZ: Funkce

en: Generate Program
cs_CZ: Generovat program

en: Generating SoftPLC IEC-61131 ST/IL/SFC code...
cs_CZ: Generování kódu SoftPLC IEC-61131 ST/IL/SFC...

en: Generic
cs_CZ: Obecné

en: Global
cs_CZ: Obecné

en: Go to current value
cs_CZ: Přejít na aktuální hodnotu

en: Graphics
cs_CZ: Grafika

en: Greater than
cs_CZ: Větší než

en: Greater than or equal to
cs_CZ: Větší nebo rovno

en: Grid Resolution:
cs_CZ: Rozlišení mřížky:

en: HTTP interface port :
cs_CZ: Port rozhraní HTTP:

en: Height:
cs_CZ: Výška:

en: Home Directory:
cs_CZ: Domovský adresář:

en: Horizontal:
cs_CZ: Horizontální:

en: Hours:
cs_CZ: Hodiny:

en: IP is not valid!
cs_CZ: IP není platná!

en: Import ESI file
cs_CZ: Importovat soubor ESI

en: Import file to ESI files database
cs_CZ: Importovat soubor do databáze souborů ESI

en: InOut variable {a1} in block {a2} in POU {a3} must be connected.
cs_CZ: Musí být připojena proměnná InOut {a1} v bloku {a2} v POU {a3}.

en: Inactive
cs_CZ: Neaktivní

en: Incompatible data types between "{a1}" and "{a2}"
cs_CZ: Nekompatibilní datové typy mezi "{a1}" a "{a2}"

en: Incompatible size of data between "%s" and "BOOL"
cs_CZ: Nekompatibilní velikost dat mezi "%s" a "BOOL"

en: Incompatible size of data between "{a1}" and "{a2}"
cs_CZ: Nekompatibilní velikost dat mezi "{a1}" a "{a2}"

en: Indicator
cs_CZ: Ukazatel

en: Initial
cs_CZ: Počátek

en: Initial Step
cs_CZ: Počáteční krok

en: Initial Value
cs_CZ: Počáteční hodnota

en: Initial Value:
cs_CZ: Počáteční hodnota:

en: Initial value
cs_CZ: Počáteční hodnota

en: Inline
cs_CZ: Vedle sebe

en: Input
cs_CZ: Vstup

en: Input to be differentiated
cs_CZ: Vstupy, které je třeba rozlišit

en: Input variable
cs_CZ: Vstupní proměnná

en: Inputs:
cs_CZ: Vstupy:

en: Insertion (into)
cs_CZ: Vložení (do)

en: Instance with id %d doesn't exist!
cs_CZ: Instance s id %d neexistuje!

en: Instances:
cs_CZ: Instance:

en: Integrated output
cs_CZ: Integrovaný výstup

en: Interface
cs_CZ: Rozhraní

en: Interrupt
cs_CZ: Přerušení

en: Invalid URL!
    Please enter correct URL address.
cs_CZ: Neplatná adresa URL!
    Zadejte prosím správnou URL adresu.

en: Invalid plcopen element(s)!!!
cs_CZ: Neplatný plcopen element(y)!!

en: Invalid type "{a1}"-> {a2} != {a3}  for location "{a4}"
cs_CZ: Neplatný typ "{a1}"-> {a2} != {a3} pro umístění "{a4}"

en: Invalid type "{a1}"-> {a2} != {a3} for location "{a4}"
cs_CZ: Neplatný typ "{a1}"-> {a2} != {a3} pro umístění "{a4}"

en: Invalid value "%s" for debug variable
cs_CZ: Neplatná hodnota "%s" pro proměnnou ladění

en: Invalid value "%s" for process variable
cs_CZ: Neplatná hodnota "%s" pro procesní proměnnou

en: Invalid value "%s" for startup command
cs_CZ: Neplatná hodnota "%s" pro spouštěcí příkaz

en: Invalid value "%s" for variable grid element
cs_CZ: Neplatná hodnota "%s" pro proměnný prvek rastru

en: Invalid value "%s" for viewer block
cs_CZ: Neplatná hodnota "%s" pro blok prohlížeče

en: Invalid value "{a1}" for "{a2}" variable!
cs_CZ: Neplatná hodnota "{a1}" pro proměnnou "{a2}"!

en: Invalid value for HexDecValue "%s"
cs_CZ: Neplatná hodnota pro HexDecValue "%s"

en: Invalid value!
    You must fill a numeric value.
cs_CZ: Neplatná hodnota!
    Musíte vyplnit číselnou hodnotu.

en: Is connection secure?
cs_CZ: Je připojení bezpečné?

en: Jump
cs_CZ: Skok

en: Ladder element with id %d is on more than one rung.
cs_CZ: Prvek žebříku s id %d je na více než jedné příčce.

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: Language (optional):
cs_CZ: Jazyk (nepovinný):

en: Language:
cs_CZ: Jazyk:

en: Latest build already matches current target. Transfering anyway...
cs_CZ: Nejnovější sestavení již odpovídá aktuálnímu cíli. Přesto se přenáší...

en: Launch WX GUI inspector
cs_CZ: Spuštění inspektoru WX GUI

en: Launch a live Python shell
cs_CZ: Spuštění živého prostředí Pythonu

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Left PowerRail
cs_CZ: Levá napájecí lišta

en: Length of string
cs_CZ: Délka řetězce

en: Less than
cs_CZ: Méně než

en: Less than or equal to
cs_CZ: Menší nebo rovno

en: Libraries
cs_CZ: Knihovny

en: Library
cs_CZ: Knihovna

en: License
cs_CZ: Licence

en: Limitation
cs_CZ: Umístění

en: Linking :
cs_CZ: Spojující:

en: Local
cs_CZ: Místní

en: Local entries
cs_CZ: Místní vstupy

en: Local service discovery failed!
cs_CZ: Zjišťování místní služby se nezdařilo!

en: Location
cs_CZ: Umístění

en: Locations available:
cs_CZ: Dostupná místa:

en: Log message level
cs_CZ: Úroveň zprávy protokolu

en: Logarithm to base 10
cs_CZ: Logaritmus na základ 10

en: MDNS resolution failure for '%s'
cs_CZ: Selhání překladu MDNS pro %s

en: Manual output adjustment - Typically from transfer station
cs_CZ: Ruční nastavení výstupu - typicky z předávací stanice

en: Manufacturer Specific
cs_CZ: Specifické pro výrobce

en: Map Variable
cs_CZ: Mapa proměnných

en: Map located variables over Bacnet
cs_CZ: Mapa umístěných proměnných přes Bacnet

en: Map located variables over CANopen
cs_CZ: Mapa lokalizovaných proměnných přes CANopen

en: Map located variables over EtherCAT
cs_CZ: Mapa lokalizovaných proměnných přes EtherCAT

en: Map located variables over Modbus
cs_CZ: Mapa lokalizovaných proměnných přes Modbus

en: Master
cs_CZ: Referenční

en: Master State
cs_CZ: Stav mastera

en: Max count ({a1}) reached for this confnode of type {a2}
cs_CZ: Maximální počet ( {a1}) dosažený pro tento confnode typu {a2}

en: Max entries by PDO
cs_CZ: Max. počet záznamů podle PDO

en: Maximal number of entries mapped in a PDO
    including empty entries used for PDO alignment
cs_CZ: Maximální počet položek mapovaných v CHOP
    včetně prázdných položek použitých pro zarovnání CHOP

en: Maximum:
cs_CZ: Maximálně:

en: Memory
cs_CZ: Paměť

en: Menu ToolBar
cs_CZ: Panel nástrojů

en: Message text
cs_CZ: Text zprávy

en: Microseconds:
cs_CZ: Mikrosekundy:

en: Middle
cs_CZ: Uprostřed

en: Milliseconds:
cs_CZ: Milisekundy:

en: Minimal size in bits between 2 pdo entries
cs_CZ: Minimální velikost v bitech mezi 2 položkami pdo

en: Minimum:
cs_CZ: Minimální:

en: Minutes:
cs_CZ: Minuty:

en: Miscellaneous
cs_CZ: Ostatní

en: Modbus support
cs_CZ: Podpora protokolu Modbus

en: Modifier:
cs_CZ: Modifikátor:

en: Module %s must be an integer!
cs_CZ: Modul %s musí být celé číslo!

en: Modules Library
cs_CZ: Knihovna modulů

en: Modules library:
cs_CZ: Knihovna modulů:

en: More than one connector found corresponding to "{a1}" continuation in "{a2}" POU
cs_CZ: Nalezeno více než jeden konektor odpovídající pokračování "{a1}" v POU {a2}

en: Move action down
cs_CZ: Přesunout akci dolu

en: Move action up
cs_CZ: Přesunout akci nahoru

en: Move down
cs_CZ: Posunout dolů

en: Move element down
cs_CZ: Přesunout prvek dolu

en: Move element up
cs_CZ: Přesunout prvek nahoru

en: Move instance down
cs_CZ: Přesunout instanci dolu

en: Move instance up
cs_CZ: Přesunout instanci nahoru

en: Move process variable down
cs_CZ: Přesunout procesní proměnnou dolu

en: Move process variable up
cs_CZ: Přesunout procesní proměnnou nahoru

en: Move task down
cs_CZ: Přesunout úkol dolů

en: Move task up
cs_CZ: Přesunout úkol nahoru

en: Move the view
cs_CZ: Přesunout zobrazení

en: Move up
cs_CZ: Posunout nahoru

en: Move variable down
cs_CZ: Přesunout proměnnou dolů

en: Move variable up
cs_CZ: Posunout proměnnou nahoru

en: Multi-State Input Objects
cs_CZ: Vícestavové vstupní objekty

en: Multi-State Output Objects
cs_CZ: Vícestavové výstupní objekty

en: Multi-State Value Objects
cs_CZ: Vícestavové objekty hodnot

en: Multiplexer (select 1 of N)
cs_CZ: Multiplexer (vyberte 1 z N)

en: Multiplication
cs_CZ: Násobení

en: My Computer:
cs_CZ: Tento počítač:

en: NAME
cs_CZ: JMÉNO

en: NOT R1
cs_CZ: NE R1

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Name must not be null!
cs_CZ: Název nesmí být prázdnýl!

en: Name:
cs_CZ: Jméno:

en: Natural logarithm
cs_CZ: Přirozený logaritmus

en: Negated
cs_CZ: Znegovaný

en: Network
cs_CZ: Síť

en: Nevow Web service failed.
cs_CZ: Webová služba Nevow se nezdařila.

en: Nevow/Athena import failed :
cs_CZ: Import Nevow/Athena se nezdařil:

en: New
cs_CZ: Nový

en: New item
cs_CZ: Nová položka

en: No Modifier
cs_CZ: Žádný modifikátor

en: No PLC to transfer (did build succeed ?)
cs_CZ: Žádné PLC k přenosu (sestavení proběhlo úspěšně?)

en: No Sync manager defined for %s!
cs_CZ: Pro %s není definován žádný správce synchronizace!

en: No body defined in "%s" POU
cs_CZ: Žádné tělo definované v POU "%s"

en: No connected slaves
cs_CZ: Žádné připojené podřízené jednotky

en: No connector found corresponding to "{a1}" continuation in "{a2}" POU
cs_CZ: Nebyl nalezen žádný konektor odpovídající pokračování "{a1}" v bodě zájmu "{a2}"

en: No documentation available.
    Coming soon.
cs_CZ: Není k dispozici žádná dokumentace.
    Již brzy.

en: No informations found for "%s" block
cs_CZ: Pro blok "%s" nebyly nalezeny žádné informace

en: No informations found for device %s!
cs_CZ: Pro %s zařízení nebyly nalezeny žádné informace!

en: No more free PDO index available for %s!
cs_CZ: Pro %s již není k dispozici žádný bezplatný index PDO!

en: No output {a1} variable found in block {a2} in POU {a3}. Connection must be broken
cs_CZ: V bloku {a2} v POU {a3} nebyl nalezen žádný výstup {a1} proměnné. Spojení musí být přerušeno

en: No search results available.
cs_CZ: Nejsou k dispozici žádné výsledky hledání.

en: No slave defined at position %d!
cs_CZ: Na pozici %d není definován žádný slave!

en: No such XML file: %s
cs_CZ: Žádný takový XML soubor: %s

en: No such index/subindex ({a1},{a2}) (variable {a3})
cs_CZ: Žádný takový index/subindex ({a1},{a2}) (proměnná {a3})

en: No such index/subindex ({a1},{a2}) in ID : {a3} (variable {a4})
cs_CZ: Žádný takový index/subindex ({a1},{a2}) v ID : {a3} (proměnná {a4})

en: No sync manager available for %s pdo!
cs_CZ: Pro %s pdo není k dispozici žádný správce synchronizace!

en: No valid value selected!
cs_CZ: Nebyla vybrána žádná platná hodnota!

en: No variable defined in "%s" POU
cs_CZ: V POU "%s" není definována žádná proměnná

en: No write permissions in selected directory!
cs_CZ: Žádná práva pro zápis do vybraného adresáře!

en: Node Position: %d
cs_CZ: Pozice uzlu: %d

en: Node filter:
cs_CZ: Filtr uzlů:

en: Nodes variables filter:
cs_CZ: Filtr proměnných uzlů:

en: Non existing node ID : {a1} (variable {a2})
cs_CZ: Neexistující ID uzlu: {a1} (proměnná {a2})

en: Non-Retain
cs_CZ: Nezachovat

en: Normal
cs_CZ: Normální

en: Not PDO mappable variable : '{a1}' (ID:{a2},Idx:{a3},sIdx:{a4}))
cs_CZ: Proměnná není mapovatelná PDO: '{a1}' (ID:{a2},Idx:{a3},sIdx:{a4}))

en: Not equal to
cs_CZ: Nerovná se

en: Now Uploading...
cs_CZ: Nyní se nahrává...

en: Number of sequences:
cs_CZ: Počet sekvencí:

en: Numerical
cs_CZ: Číselné

en: Object Properties:
cs_CZ: Vlastnosti objektu:

en: OnChange
cs_CZ: OnChange (Změnit )

en: Only Elements
cs_CZ: Pouze prvky

en: Open
cs_CZ: Otevřít

en: Open Source framework for automation, implemented IEC 61131 IDE with constantly growing set of extensions and flexible PLC runtime.
cs_CZ: Open Source framework pro automatizaci, implementovaný IEC 61131 IDE s neustále se rozšiřující sadou rozšíření a flexibilním modulem runtime PLC.

en: Open a file explorer to manage project files
cs_CZ: Otevření Průzkumníka souborů pro správu souborů projektu

en: Open wxGlade
cs_CZ: Otevřete wxGlade

en: Option
cs_CZ: Možnost

en: Options
cs_CZ: Nastavení

en: Organization (optional):
cs_CZ: Organizace (volitelné):

en: Other Profile
cs_CZ: Jiný profil

en: Output
cs_CZ: Výstup

en: Output variables can't be defined with different locations ({a1} and {a2})
cs_CZ: Výstupní proměnné nelze definovat s různými umístěními ({a1} a {a2}).

en: Overriding reset
cs_CZ: Přepsání resetu

en: PDO Receive
cs_CZ: Příjem PDO

en: PDO Transmit
cs_CZ: Přenos PDO

en: PDO alignment
cs_CZ: Zarovnání PDO

en: PLC :
cs_CZ: PLC:

en: PLC Log
cs_CZ: Protokol PLC

en: PLC code generation failed !
cs_CZ: Generování PLC kódu se nezdařilo!

en: PLC is Not Started
cs_CZ: PLC není spuštěno

en: PLC is empty or already started.
cs_CZ: PLC je prázdné nebo již spuštěné.

en: PLC is not started.
cs_CZ: PLC není spuštěno.

en: PLC not connected!
cs_CZ: PLC není připojeno!

en: PLC syntax error at line {a1}:
    {a2}
cs_CZ: Chyba syntaxe PLC na řádku {a1}:
    {a2}

en: PLCOpen files (*.xml)|*.xml|All files|*.*
cs_CZ: PLCOpen soubory (*.xml)|*.xml|Všechny soubory|*.*

en: PLCOpenEditor is part of Beremiz project.
    
    Beremiz is an
cs_CZ: PLCOpenEditor je součástí projektu Beremiz.
    
    Beremiz je

en: PORT
cs_CZ: Port

en: POU Name
cs_CZ: Název POU

en: POU Name:
cs_CZ: Název POU:

en: POU Type
cs_CZ: Typ POU

en: POU Type:
cs_CZ: Typ POU:

en: PYRO connecting to URI : %s
cs_CZ: PYRO připojení k URI : %s

en: PYRO using certificates in '%s'
cs_CZ: PYRO s využitím certifikátů v %s

en: Page Setup
cs_CZ: Vzhled stránky

en: Page Size (optional):
cs_CZ: Velikost stránky (volitelné):

en: Page: %d
cs_CZ: Strana: %d

en: Parent instance
cs_CZ: Nadřazená instance

en: Parity
cs_CZ: Parita

en: Paste
cs_CZ: Vložit

en: Paste POU
cs_CZ: Vložit POU

en: Pattern to search:
cs_CZ: Vzor pro vyhledávání:

en: Pin number:
cs_CZ: Číslo pinu:

en: Platform
cs_CZ: Platforma

en: Please choose a target
cs_CZ: Vyberte si prosím cíl

en: Please enter a block name
cs_CZ: Zadejte prosím název bloku

en: Please enter comment text
cs_CZ: Zadejte prosím text komentáře

en: Please enter step name
cs_CZ: Zadejte prosím název kroku

en: Please enter text
cs_CZ: Zadejte prosím text

en: Please enter value for a "%s" variable:
cs_CZ: Zadejte hodnotu proměnné "%s":

en: Port number must be 0 <= port <= 65535!
cs_CZ: Číslo portu musí být 0 <= port <= 65535!

en: Port number must be an integer!
cs_CZ: Číslo portu musí být celé číslo!

en: Position
cs_CZ: Pozice

en: Power Rail
cs_CZ: Napájecí lišta

en: Power Rail Properties
cs_CZ: Vlastnosti napájecí lišty

en: Preset datetime
cs_CZ: Přednastavené datum a čas

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: Preview:
cs_CZ: Náhled:

en: Print
cs_CZ: Tisk

en: Print preview
cs_CZ: Náhled tisku

en: Priority
cs_CZ: Přednost

en: Priority:
cs_CZ: Priorita:

en: Problem starting PLC : error %d
cs_CZ: Problém se spuštěním PLC: chyba %d

en: Process variable
cs_CZ: Procesní proměnná

en: Process variables mapped between nodes:
cs_CZ: Procesní proměnné mapované mezi uzly:

en: Product Name
cs_CZ: Název produktu

en: Product Name (required):
cs_CZ: Název produktu (vyžadováno):

en: Product Release (optional):
cs_CZ: Vydání produktu (volitelné):

en: Product Version
cs_CZ: Verze produktu

en: Product Version (required):
cs_CZ: Verze produktu (vyžadováno):

en: Program was successfully generated!
cs_CZ: Program byl úspěšně vygenerován!

en: Programs
cs_CZ: Programy

en: Programs can't be used by other POUs!
cs_CZ: Programy nemohou být použity jinými POU!

en: Project
cs_CZ: Projekt

en: Project '%s':
cs_CZ: Projekt '%s':

en: Project Files
cs_CZ: Soubory projektu

en: Project Name
cs_CZ: Název projektu

en: Project Name (required):
cs_CZ: Název projektu (povinné):

en: Project Version (optional):
cs_CZ: Verze projektu (volitelné):

en: Project file syntax error:
cs_CZ: Chyba syntaxe souboru projektu:

en: Project properties
cs_CZ: Vlastnosti projektu

en: Project tree layout do not match confnode.xml {a1}!={a2}
cs_CZ: Stromové rozložení projektu se neshoduje confnode.xml {a1}!={a2}

en: Propagate Name
cs_CZ: Propagovat název

en: Properties
cs_CZ: Vlastnosti

en: Proportionality constant
cs_CZ: Konstanta proporcionality

en: Publishing service on local network
cs_CZ: Publikační služba v lokální síti

en: Pyro exception: %s
cs_CZ: Pyro výjimka: %s

en: Pyro port :
cs_CZ: Pyro port:

en: Python code
cs_CZ: Kód Pythonu

en: Python file
cs_CZ: Soubor Pythonu

en: Qualifier
cs_CZ: Kvalifikátor

en: Quit
cs_CZ: Odejít

en: Ramp duration
cs_CZ: Doba trvání rampy

en: Range:
cs_CZ: Rozmezí:

en: Raw IEC code
cs_CZ: Surový kód IEC

en: Read from (nodeid, index, subindex)
cs_CZ: Čtení z (nodeid, index, subindex)

en: Really delete node '%s'?
cs_CZ: Opravdu smazat uzel '%s'?

en: Redo
cs_CZ: Znovu

en: Refresh
cs_CZ: Obnovit

en: Register Modify Dialog
cs_CZ: Dialogové okno Uložit změnu

en: Regular expression
cs_CZ: Regulární výraz

en: Regular expressions
cs_CZ: Regulární výrazy

en: Release value
cs_CZ: Hodnota vydání

en: Remainder (modulo)
cs_CZ: Zbytek (modulo)

en: Remove %s node
cs_CZ: Odebrání %s uzlu

en: Remove Datatype
cs_CZ: Odebrat datový typ

en: Remove Pou
cs_CZ: Odstranit Pou

en: Remove action
cs_CZ: Odstranění akce

en: Remove element
cs_CZ: Odstranit prvek

en: Remove file from database
cs_CZ: Odebrat soubor z databáze

en: Remove file from left folder
cs_CZ: Odebrat soubor z levé složky

en: Remove file from library
cs_CZ: Odebrat soubor z knihovny

en: Remove instance
cs_CZ: Odebrat instanci

en: Remove process variable
cs_CZ: Odebrat proměnnou procesu

en: Remove slave
cs_CZ: Odebrat slave

en: Remove startup service variable
cs_CZ: Odebrat proměnnou spouštěcí služby

en: Remove task
cs_CZ: Odebrat úkol

en: Remove variable
cs_CZ: Odebrat proměnnou

en: Rename
cs_CZ: Přejmenovat

en: Replace File
cs_CZ: Nahradit soubor

en: Replace Wire by connections
cs_CZ: Vyměňit vodič za připojení

en: Replacement (within)
cs_CZ: Výměna (uvnitř)

en: Reset
cs_CZ: Resetovat

en: Reset Execution Order
cs_CZ: Resetovat exekuční příkaz

en: Reset Perspective
cs_CZ: Obnovit perspektivu

en: Reset search result
cs_CZ: Resetovat výsledek vyhledávání

en: Reset time
cs_CZ: Smazat čas

en: Resources
cs_CZ: Zdroje

en: Retain
cs_CZ: Ponechat si

en: Return Type:
cs_CZ: Typ návratu:

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: Right PowerRail
cs_CZ: Pravá napájecí lišta

en: Rising Edge
cs_CZ: Náběžná hrana

en: Rotate left
cs_CZ: Otočit doleva

en: Rotate right
cs_CZ: Otočit doprava

en: Rounding up/down
cs_CZ: Zaokrouhlování nahoru/dolů

en: Run
cs_CZ: Spustit

en: Runtime IO extensions C code generation failed !
cs_CZ: Generování kódu C rozšíření IO modulu runtime se nezdařilo!

en: Runtime library extensions C code generation failed !
cs_CZ: Rozšíření runtime knihovny Generování kódu C se nezdařilo!

en: SDO Client
cs_CZ: Klient SDO

en: SFC jump in pou "{a1}" refers to non-existent SFC step "{a2}"
cs_CZ: SFC skok v pou "{a1}" odkazuje na neexistující krok SFC "{a2}"

en: SFC transition in POU "%s" must be connected.
cs_CZ: Přechod SFC v POU "%s" musí být připojen.

en: ST files (*.st)|*.st|All files|*.*
cs_CZ: ST soubory (*.st)|*.st|Všechny soubory|*.*

en: Sampling period
cs_CZ: Vzorkovací perioda

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save As...
cs_CZ: Uložit jako...

en: Save as
cs_CZ: Uložit jako

en: Save as...
cs_CZ: Uložit jako...

en: Save path is the same as path of a project!
cs_CZ: Cesta k uložení je stejná jako cesta projektu!

en: Scan Network
cs_CZ: Skenovat síť

en: Scope
cs_CZ: Rozsah

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Search in Project
cs_CZ: Hledat v Projectu

en: Seconds:
cs_CZ: Sekundy:

en: Select All
cs_CZ: Vybrat vše

en: Select a variable class:
cs_CZ: Vyberte třídu proměnné:

en: Select an editor:
cs_CZ: Vyberte editor:

en: Select an instance
cs_CZ: Výběr instance

en: Select an object
cs_CZ: Výběr objektu

en: Selected directory already contains another project. Overwrite?
cs_CZ: Vybraný adresář již obsahuje jiný projekt. Přepsat?

en: Selected directory isn't empty. Continue?
cs_CZ: Vybraný adresář není prázdný. Pokračovat?

en: Selection
cs_CZ: Výběr

en: Selection Convergence
cs_CZ: Konvergence výběru

en: Selection Divergence
cs_CZ: Divergence výběru

en: Send
cs_CZ: Odeslat

en: Send a message to the log
cs_CZ: Odeslání zprávy do protokolu

en: Service Discovery
cs_CZ: Zjišťování služeb

en: Services available:
cs_CZ: Dostupné služby:

en: Set
cs_CZ: Nastavit

en: Set point
cs_CZ: Nastavit bod

en: Shift left
cs_CZ: Posun doleva

en: Shift right
cs_CZ: Posun doprava

en: Show IEC code generated by PLCGenerator
cs_CZ: Zobrazit IEC kód vygenerovaný PLC generátorem

en: Show Master
cs_CZ: Zobrazit master

en: Show Master generated by config_utils
cs_CZ: Zobrazit předlohu vygenerovanou config_utils

en: Show code
cs_CZ: Zobrazit kód

en: Simultaneous Convergence
cs_CZ: Simultánní konvergence

en: Simultaneous Divergence
cs_CZ: Simultánní divergence

en: Sine
cs_CZ: Sinus

en: Single
cs_CZ: Jeden

en: Slave SDO Monitoring
cs_CZ: Slave monitorování SDO

en: Slave entries
cs_CZ: Slave položky

en: Source didn't change, no build.
cs_CZ: Zdroj se nezměnil, žádné sestavení.

en: Source signal has to be defined for single task '{a1}' in resource '{a2}.{a3}'.
cs_CZ: Zdrojový signál musí být definován pro jednu úlohu '{a1}' ve zdroji '{a2}. {a3}'.

en: Square root (base 2)
cs_CZ: Druhá odmocnina (základ 2)

en: Standard function blocks
cs_CZ: Standardní funkční bloky

en: Standardized Device Profile
cs_CZ: Standardizovaný profil zařízení

en: Start Address
cs_CZ: Počáteční adresa

en: Start PLC
cs_CZ: Spustit PLC

en: Start build in %s
cs_CZ: Začít sestavovat v %s

en: Started
cs_CZ: Spuštěno

en: Starting PLC
cs_CZ: Spuštění PLC

en: Startup service variables assignments:
cs_CZ: Přiřazení proměnných spouštěcí služby:

en: Status ToolBar
cs_CZ: Stav panel nástrojů

en: Step
cs_CZ: Krok

en: Stop
cs_CZ: Zastavit

en: Stop PLC
cs_CZ: Zastavit PLC

en: Stop Running PLC
cs_CZ: Zastavit provoz PLC

en: Stopped
cs_CZ: Zastaveno

en: Structure
cs_CZ: Struktura

en: SubIndex
cs_CZ: Pod index

en: Subindex
cs_CZ: Pod index

en: Subrange
cs_CZ: Pod rozsah

en: Subtraction
cs_CZ: Odčítání

en: Successfully built.
cs_CZ: Úspěšně postaveno.

en: Switch perspective
cs_CZ: Přepnout perspektivu

en: Syntax error in regular expression of pattern to search!
cs_CZ: Syntaktická chyba v regulárním výrazu vzoru pro vyhledávání!

en: TYPE
cs_CZ: TYP

en: Tangent
cs_CZ: Tangenta

en: Task
cs_CZ: Úkol

en: Tasks:
cs_CZ: Úkoly:

en: Temp
cs_CZ:   Dočasný

en: The PID (proportional, Integral, Derivative) function block provides the classical three term controller for closed loop control.
cs_CZ: Funkční blok PID (proporcionální, integrální, derivační) poskytuje klasický tříčlenný regulátor pro řízení v uzavřené smyčce.

en: The RAMP function block is modelled on example given in the standard.
cs_CZ: Funkční blok RAMP je modelován podle příkladu uvedeného v normě.

en: The RS bistable is a latch where the Reset dominates.
cs_CZ: RS bistabilní je západka, kde dominuje Reset.

en: The SR bistable is a latch where the Set dominates.
cs_CZ: SR bistable je západka, kde dominuje set.

en: The best place to ask questions about Beremiz/PLCOpenEditor
    is project's mailing list: beremiz-devel@lists.sourceforge.net
    
    This is the main community support channel.
    For posting it is required to be subscribed to the mailing list.
    
    You can subscribe to the list here:
    https://lists.sourceforge.net/lists/listinfo/beremiz-devel
cs_CZ: Nejlepší místo, kde se můžete zeptat na Beremiz/PLCOpenEditor
    je e-mailová konference projektu: beremiz-devel@lists.sourceforge.net
    
    Toto je hlavní kanál podpory komunity.
    Pro zveřejnění je nutné být přihlášen do mailing listu.
    
    K odběru seznamu se můžete přihlásit zde:
    https://lists.sourceforge.net/lists/listinfo/beremiz-devel

en: The current network configuration will be deleted.
    Do you want to continue?
cs_CZ: Aktuální konfigurace sítě bude odstraněna.
    Chcete pokračovat?

en: The derivative function block produces an output XOUT proportional to the rate of change of the input XIN.
cs_CZ: Derivační funkční blok vytváří výstupní XOUT úměrný rychlosti změny vstupního XIN.

en: The down-counter can be used to signal when a count has reached zero, on counting down from a preset value.
cs_CZ: Počítadlo dolů lze použít k signalizaci, když počet dosáhne nuly, při odpočítávání od přednastavené hodnoty.

en: The file '%s' already exist.
    Do you want to replace it?
cs_CZ: Soubor '%s' již existuje.
    Chcete jej vyměnit?

en: The file does not exist!
cs_CZ: Soubor neexistuje!

en: The group of block must be coherent!
cs_CZ: Skupina bloků musí být koherentní!

en: The hysteresis function block provides a hysteresis boolean output driven by the difference of two floating point (REAL) inputs XIN1 and XIN2.
cs_CZ: Funkční blok hystereze poskytuje hysterezní booleovský výstup řízený rozdílem dvou vstupů s plovoucí desetinnou čárkou (REAL) XIN1 a XIN2.

en: The integral function block integrates the value of input XIN over time.
cs_CZ: Integrální funkční blok integruje hodnotu vstupního XIN v čase.

en: The off-delay timer can be used to delay setting an output false, for fixed period after input goes false.
cs_CZ: Časovač zpožděné vypnutí lze použít ke zpoždění nastavení výstupu false na pevně stanovenou dobu poté, co vstup přejde na false.

en: The on-delay timer can be used to delay setting an output true, for fixed period after an input becomes true.
cs_CZ: Časovač zpožděné zapnutí lze použít ke zpoždění nastavení výstupu true na pevnou dobu poté, co se vstup stane true.

en: The output produces a single pulse when a falling edge is detected.
cs_CZ: Výstup vytváří jeden impuls, když je detekována sestupná hrana.

en: The output produces a single pulse when a rising edge is detected.
cs_CZ: Výstup vytváří jeden impuls, když je detekována náběžná hrana.

en: The pulse timer can be used to generate output pulses of a given time duration.
cs_CZ: Pulzní časovač lze použít ke generování výstupních impulsů dané doby trvání.

en: The real time clock has many uses including time stamping, setting dates and times of day in batch reports, in alarm messages and so on.
cs_CZ: Hodiny reálného času mají mnoho využití, včetně časového razítka, nastavení dat a časů dne v dávkových zprávách, v alarmových zprávách a tak dále.

en: The semaphore provides a mechanism to allow software elements mutually exclusive access to certain resources.
cs_CZ: Semafor poskytuje mechanismus, který umožňuje softwarovým prvkům vzájemně se vylučovat přístup k určitým zdrojům.

en: The up-counter can be used to signal when a count has reached a maximum value.
cs_CZ: Počítadlo nahoru lze použít k signalizaci, kdy počet dosáhl maximální hodnoty.

en: The up-down counter has two inputs CU and CD. It can be used to both count up on one input and down on the other.
cs_CZ: Čítač up-down má dva vstupy CU a CD. Lze jej použít jak k počítání na jednom vstupu, tak k odpočítávání na druhém.

en: There are changes, do you want to save?
cs_CZ: Došlo ke změnám, chcete je uložit?

en: There is a POU named "%s". This could cause a conflict. Do you wish to continue?
cs_CZ: Existuje POU s názvem "%s". Mohlo by dojít ke konfliktu. Chcete pokračovat?

en: There was a problem printing.
    Perhaps your current printer is not set correctly?
cs_CZ: Při tisku se vyskytl problém.
    Možná vaše aktuální tiskárna není správně nastavena?

en: This option isn't available yet!
cs_CZ: Tato možnost zatím není k dispozici!

en: Tick: %d
cs_CZ: Tik: %d

en: Time
cs_CZ: Čas

en: Time addition
cs_CZ: Sčítání času

en: Time concatenation
cs_CZ: Časové zřetězení

en: Time division
cs_CZ: Časové dělení

en: Time multiplication
cs_CZ: Násobení času

en: Time subtraction
cs_CZ: Odčítání času

en: Time-of-day addition
cs_CZ: Přidání denní doby

en: Time-of-day subtraction
cs_CZ: Odčítání denní doby

en: Toggle fullscreen mode
cs_CZ: Přepnout režim celé obrazovky

en: Toggle value
cs_CZ: Přepnout hodnotu

en: Top
cs_CZ: Nahoře

en: Transfer
cs_CZ: Přenos

en: Transfer PLC
cs_CZ: Přenos PLC

en: Transfer completed successfully.
cs_CZ: Přenos byl úspěšně dokončen.

en: Transfer failed
cs_CZ: Přenos se nezdařil

en: Transition
cs_CZ: Přechod

en: Transition "%s" body must contain an output variable or coil referring to its name
cs_CZ: Těleso přechodu "%s" musí obsahovat výstupní proměnnou nebo cívku odkazující na její název

en: Transition Name
cs_CZ: Název přechodu

en: Transition Name:
cs_CZ: Název přechodu:

en: Transition with content "{a1}" not connected to a next step in "{a2}" POU
cs_CZ: Přechod s obsahem "{a1}", který není připojen k dalšímu kroku v POU "{a2}"

en: Transition with content "{a1}" not connected to a previous step in "{a2}" POU
cs_CZ: Přechod s obsahem "{a1}", který není připojen k předchozímu kroku v POU {a2}

en: Transition with name %s doesn't exist!
cs_CZ: Přechod s názvem %s neexistuje!

en: Transitions
cs_CZ: Přechody

en: Translated by
cs_CZ: Přeložil

en: Triggering
cs_CZ: Spouštění

en: Twisted unavailable.
cs_CZ: Zkroucený není k dispozici.

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Type and derivated
cs_CZ: Typ a odvozené

en: Type conflict for location "%s"
cs_CZ: Konflikt typů pro umístění "%s"

en: Type conversion
cs_CZ: Převod typu

en: Type infos:
cs_CZ: Informace o typu:

en: Type of location "%s" not yet supported!
cs_CZ: Typ umístění "%s" zatím není podporován!

en: Type strict
cs_CZ: Typ striktní

en: Type:
cs_CZ: Typ:

en: TypeError register option: {}
cs_CZ: Možnost registrace TypeError: {}

en: URI type:
cs_CZ: URI typ:

en: Unable to define PDO mapping for node %02x
cs_CZ: Nelze definovat mapování PDO pro %02x uzlu

en: Unable to get Xenomai's %s
cs_CZ: Nelze získat Xenomaiův %s

en: Unable to load file "%s"!
cs_CZ: Nelze načíst soubor "%s"!

en: Unable to save to file "%s"!
cs_CZ: Nelze uložit do souboru "%s"!

en: Undefined block type "{a1}" in "{a2}" POU
cs_CZ: Nedefinovaný typ bloku "{a1}" v POU "{a2}"

en: Undefined pou type "%s"
cs_CZ: Nedefinovaný typ pou "%s"

en: Undo
cs_CZ: Zpět

en: Unknown
cs_CZ: Neznámé

en: Unknown entry index 0x{a1:.4x}, subindex 0x{a2:.2x} for device {a3}
cs_CZ: Neznámý index položky 0x{a1:.4x}, subindex 0x{a2:.2x} pro zařízení {a3}

en: Unknown variable "%s" for this POU!
cs_CZ: Neznámá proměnná "%s" pro toto POU!

en: Unnamed
cs_CZ: Nejmenovaný

en: Unnamed%d
cs_CZ: Bezejmenný%d

en: Unrecognized data size "%s"
cs_CZ: Nerozpoznaná velikost dat "%s"

en: Update
cs_CZ: Aktualizovat

en: User Data Types
cs_CZ: Uživatelské datové typy

en: User Type
cs_CZ: Typ uživatele

en: User-defined POUs
cs_CZ: Uživatelsky definované POU

en: Value
cs_CZ: Hodnota

en: Values:
cs_CZ: Hodnoty:

en: Variable
cs_CZ: Proměnná

en: Variable Drop
cs_CZ: Odebrat proměnnou

en: Variable Index: #x%4.4X
cs_CZ: Index proměnné: #x%4.4X

en: Variable Properties
cs_CZ: Vlastnosti proměnné

en: Variable class
cs_CZ: Třída proměnné

en: Variable don't belong to this POU!
cs_CZ: Variabilní nepatří do tohoto POU!

en: Variable entries:
cs_CZ: Variabilní položky:

en: Variable:
cs_CZ: Proměnná:

en: Variables
cs_CZ: Proměnné

en: Vertical:
cs_CZ: Vertikální:

en: WAMP Client connection failed (%s) .. retrying ..
cs_CZ: Připojení klienta WAMP se nezdařilo (%s) .. Opakování..

en: WAMP Client connection lost (%s) .. retrying ..
cs_CZ: Ztráta připojení klienta WAMP (%s) .. Opakování..

en: WAMP ID:
cs_CZ: ID WAMP:

en: WAMP Server URL
cs_CZ: Adresa URL serveru WAMP

en: WAMP authentication has no secret configured
cs_CZ: Ověřování WAMP nemá nakonfigurovaný žádný tajný klíč

en: WAMP client can not connect to :
cs_CZ: Klient WAMP se nemůže připojit k:

en: WAMP client connecting to :
cs_CZ: Klient WAMP se připojuje k:

en: WAMP client startup failed.
cs_CZ: Spuštění klienta WAMP se nezdařilo.

en: WAMP configuration error : missing '{}' parameter.
cs_CZ: Chyba konfigurace WAMP: chybí parametr {}.

en: WAMP configuration error:
cs_CZ: Chyba konfigurace WAMP:

en: WAMP connecting to URL : %s
cs_CZ: Připojení WAMP k URL: %s

en: WAMP connection timeout
cs_CZ: Časový limit připojení WAMP

en: WAMP connection to '%s' failed.
cs_CZ: Připojení WAMP k "%s" se nezdařilo.

en: WAMP deactivated in configuration
cs_CZ: WAMP deaktivován v konfiguraci

en: WAMP import failed :
cs_CZ: Import WAMP se nezdařil:

en: WAMP secret empty
cs_CZ: Prázdný tajný klíč WAMP

en: WAMP session joined (%s) by:
cs_CZ: Zasedání WAMP (%s) připojili:

en: WAMP session left
cs_CZ: Zbývající část relace WAMP

en: Wamp Settings
cs_CZ: Nastavení Wamp

en: Warning
cs_CZ: Varování

en: Warning:
cs_CZ: Varování:

en: Warning: WxGlade HMI has no object with name identical to extension name, and no python code is provided in start section to create object.
cs_CZ: Upozornění: WxGlade HMI nemá žádný objekt s názvem identickým s názvem rozšíření a v sekci start není k dispozici žádný kód pythonu pro vytvoření objektu.

en: Warnings in ST/IL/SFC code generator :
cs_CZ: Varování v generátoru ST/IL/SFC kódu:

en: Whole Project
cs_CZ: Celý projekt

en: Width:
cs_CZ: Šířka:

en: Wrap search
cs_CZ: Hledání obtékání

en: Write to (nodeid, index, subindex)
cs_CZ: Zápis do (nodeid, index, subindex)

en: Written by
cs_CZ: Napsal

en: Wrong direction for location "%s"!
cs_CZ: Špatný směr pro umístění "%s"!

en: Wrong type for location "%s"!
cs_CZ: Špatný typ pro umístění "%s"!

en: XML files (*.xml)|*.xml|All files|*.*
cs_CZ: XML soubory (*.xml)|*.xml|Všechny soubory|*.*

en: You can input only hex, dec value
cs_CZ: Můžete zadat pouze hexadec, dec hodnotu

en: You can't modify it. This register is read-only or it's not connected.
cs_CZ: Nemůžete ho upravit. Tento registr je jen pro čtení nebo není připojený.

en: You cannot SDO download this state
cs_CZ: Tento stav nelze stáhnout SDO

en: You don't have write permissions.
    Open wxGlade anyway ?
cs_CZ: Nemáte oprávnění k zápisu.
    Otevřít wxGlade stejně?

en: You entered wrong value. You can enter dec or hex value only.
cs_CZ: Zadali jste špatnou hodnotu. Můžete zadat pouze dec nebo hexadecimální hodnotu.

en: You must have permission to work on the project
    Work on a project copy ?
cs_CZ: K práci na projektu musíte mít oprávnění
    Pracujete na kopii projektu?

en: You must select the block or group of blocks around which a branch should be added!
cs_CZ: Musíte vybrat blok nebo skupinu bloků, kolem kterých má být větev přidána!

en: You must select the wire where a contact should be added!
cs_CZ: Musíte vybrat vodič, do kterého má být přidán kontakt!

en: You must type a name!
cs_CZ: Musíte zadat jméno!

en: You must type a value!
cs_CZ: Musíte zadat hodnotu!

en: Zoom
cs_CZ: Přiblížení

en: bin files (*.bin)|*.bin
cs_CZ: bin soubory (*.bin)|*.bin

en: bin files (*.bin)|*.bin|All files|*.*
cs_CZ: bin soubory (*.bin)|*.bin|Všechny soubory|*.*

en: class
cs_CZ: třída

en: days
cs_CZ: dny

en: desc
cs_CZ: popis

en: error: %s
cs_CZ: chyba: %s

en: exited with status {a1} (pid {a2})
cs_CZ: ukončeno se stavem {a1} (PID {a2})

en: first input parameter
cs_CZ: první vstupní parametr

en: first output parameter
cs_CZ: první výstupní parametr

en: function
cs_CZ: funkce

en: functionBlock
cs_CZ: funkční blok

en: hours
cs_CZ: hodin

en: initial
cs_CZ: původní

en: internal state: 0-reset, 1-counting, 2-set
cs_CZ: interní stav: 0-reset, 1-počítání, 2-set

en: matiec installation is not found
cs_CZ: instalace Matiec nebyla nalezena

en: microseconds
cs_CZ: mikrosekundy

en: milliseconds
cs_CZ: milisekund

en: minutes
cs_CZ: minuta(y)

en: name
cs_CZ: jméno

en: second input parameter
cs_CZ: druhý vstupní parametr

en: second output parameter
cs_CZ: druhý výstupní parametr

en: seconds
cs_CZ: sekund

en: string from the middle
cs_CZ: řetězec ze středu

en: string left of
cs_CZ: řetězec nalevo od

en: string right of
cs_CZ: řetězec vpravo od

en: type
cs_CZ: typ

en: update
cs_CZ: aktualizovat

en: update info unavailable.
cs_CZ: informace o aktualizaci nejsou k dispozici.

en: variable
cs_CZ: proměnná

en: variables
cs_CZ: proměnné

en: warning: %s
cs_CZ: varování: %s

en: {a1} "{a2}" can't be pasted as a {a3}.
cs_CZ: {a1} "{a2}" nelze vložit jako {a3}.

en: {a1} XML file doesn't follow XSD schema at line {a2}:
    {a3}
cs_CZ: {a1} Soubor XML neodpovídá schématu XSD na řádku {a2}:
    {a3}
