Beremiz - en to nl_NL translation catalogue (324 entries)

en:    External
nl_NL: Extern

en:    InOut
nl_NL: InUit

en:    Input
nl_NL: Invoer

en:    Local
nl_NL: Lokaal

en:    Output
nl_NL: Uitvoer

en:    Temp
nl_NL: Tijdelijk

en:  Warning...
nl_NL: Waarschuwing...

en:  and %s
nl_NL: en %s

en: "%s" Data Type doesn't exist !!!
nl_NL: Datatype "%s" bestaat niet !!!

en: "%s" POU already exists !!!
nl_NL: "%s" bestaat al !!!

en: "%s" POU doesn't exist !!!
nl_NL: "%s" bestaat niet !!!

en: "%s" config already exists!
nl_NL: "%s" config bestaat al !!!

en: "%s" configuration already exists !!!
nl_NL: "%s" configuratie bestaat al !!!

en: "%s" configuration doesn't exist !!!
nl_NL: "%s" configuratie bestaat niet !!!

en: "%s" data type already exists!
nl_NL: "%s" datatype bestaat al !!!

en: "%s" element for this pou already exists!
nl_NL: "%s" element voor deze POU bestaat al !!!

en: "%s" folder is not a valid Beremiz project
nl_NL: "%s" map is geen geldig Beremiz project.

en: "%s" is a keyword. It can't be used!
nl_NL: "%s" is een keyword en mag niet gebruikt worden.

en: "%s" is an invalid value!
nl_NL: "%s" is een ongeldige waarde!

en: "%s" is not a valid folder!
nl_NL: "%s" is geen geldige map!

en: "%s" is not a valid identifier!
nl_NL: "%s" is geen geldige identifier!

en: "%s" pou already exists!
nl_NL: "%s" POU bestaat al!

en: "%s" step already exists!
nl_NL: "%s" stap bestaat al!

en: "%s" value already defined!
nl_NL: "%s" waarde al gedefiniëerd!

en: "%s" value isn't a valid array dimension!
nl_NL: "%s" waarde is geen geldige arraydimensie!

en: "%s" value isn't a valid array dimension!
    Right value must be greater than left value.
nl_NL: "%s" waarde is geen geldige arraydimensie! Rechterwaarde moet groter zijn dan linkerwaarde.

en: "{a1}" function cancelled in "{a2}" POU: No input connected
nl_NL: "{a1}" functie afgebroken in "{a2}" POU: Geen invoer aangesloten!

en: "{a1}" is already used by "{a2}"!
nl_NL: "{a1}" wordt al gebruikt door "{a2}"!

en: "{a1}" resource already exists in "{a2}" configuration !!!
nl_NL: "{a1}" bron bestaat al in "{a2}" configuratie !!!

en: "{a1}" resource doesn't exist in "{a2}" configuration !!!
nl_NL: "{a1}" bron bestaat niet in "{a2}" configuratie !!!

en: %s Data Types
nl_NL: %sDatatypes

en: %s POUs
nl_NL: %sPOU's

en: %s Profile
nl_NL: %sProfiel

en: %s body don't have instances!
nl_NL: %sbody heeft geen instances!

en: %s body don't have text!
nl_NL: %sbody heeft geen tekst!

en: &Add Element
nl_NL: &Element Toevoegen

en: &Close
nl_NL: &Sluiten

en: &Configuration
nl_NL: &Configuratie

en: &Data Type
nl_NL: &Datatype

en: &Delete
nl_NL: &Verwijderen

en: &Display
nl_NL: &Weegeven

en: &Edit
nl_NL: &Wijzigen

en: &File
nl_NL: &Bestand

en: &Function
nl_NL: &Functie

en: &License
nl_NL: &Licentie

en: &Program
nl_NL: &Programma

en: &Properties
nl_NL: &Eigenschappen

en: &Recent Projects
nl_NL: &Recente Projecten

en: &Resource
nl_NL: &Bron

en: '{a1}' - {a2} match in project
nl_NL: '{a1}' - {a2} overeenkomst in project.

en: '{a1}' - {a2} matches in project
nl_NL: '{a1}' - {a2} overeenkomsten in project.

en: '{a1}' is located at {a2}
nl_NL: '{a1}' bevindt zich op {a2}

en: (%d matches)
nl_NL: (%d overeenkomsten)

en: 1h
nl_NL: 1u

en: A POU has an element named "%s". This could cause a conflict. Do you wish to continue?
nl_NL: Een POU heeft een element genaamd "%s". Dit kan een conflict veroorzaken. Wilt u toch doorgaan?

en: A POU named "%s" already exists!
nl_NL: Er bestaat al een POU genaamd "%s"!

en: A child named "{a1}" already exists -> "{a2}"
nl_NL: Een kind genaamd "{a1}" bestaat al -> "{a2}"

en: A location must be selected!
nl_NL: Er moet een locatie geselecteerd worden!

en: A task with the same name already exists!
nl_NL: Er bestaat al een taak met dezelfde naam!

en: A variable with "%s" as name already exists in this pou!
nl_NL: Er bestaat al een variabele met de naam "%s" in deze POU!

en: A variable with "%s" as name already exists!
nl_NL: Er bestaat al een variabele met de naam "%s"!

en: About
nl_NL: Over

en: Absolute number
nl_NL: Absoluut getal

en: Access
nl_NL: Toegang

en: Action
nl_NL: Actie

en: Action Block
nl_NL: Actieblok

en: Action Name
nl_NL: Actienaam

en: Action Name:
nl_NL: Actienaam:

en: Action with name %s doesn't exist!
nl_NL: Er bestaat geen actie met naam "%s"!

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Actions:
nl_NL: Acties:

en: Active
nl_NL: Actief

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add Action
nl_NL: Actie Toevoegen

en: Add Configuration
nl_NL: Configuratie Toevoegen

en: Add DataType
nl_NL: Datatype Toevoegen

en: Add Divergence Branch
nl_NL: Divergentietak Toevoegen

en: Add IP
nl_NL: IP Toevoegen

en: Add POU
nl_NL: POU Toevoegen

en: Add Python code executed asynchronously
nl_NL: Asynchrone Pythoncode toevoegen

en: Add Resource
nl_NL: Bron Toevoegen

en: Add Transition
nl_NL: Overgang Toevoegen

en: Add Wire Segment
nl_NL: Draadsegment Toevoegen

en: Add a new initial step
nl_NL: Nieuwe Initiële Stap Toevoegen

en: Add a new jump
nl_NL: Nieuwe Sprong Toevoegen

en: Add a new step
nl_NL: Nieuwe Stap Toevoegen

en: Add a simple WxGlade based GUI.
nl_NL: Simpele WxGlade GUI Toevoegen

en: Add action
nl_NL: Actie Toevoegen

en: Add element
nl_NL: Element Toevoegen

en: Add file to project
nl_NL: Voeg bestand aan project toe

en: Add instance
nl_NL: Instance Toevoegen

en: Add process variable
nl_NL: Voeg procesvariabele toe

en: Add slave
nl_NL: Slaaf Toevoegen

en: Add task
nl_NL: Taak Toevoegen

en: Add variable
nl_NL: Variabele Toevoegen

en: Addition
nl_NL: Toevoeging

en: Additional function blocks
nl_NL: Extra Functieblokken

en: Adjust Block Size
nl_NL: Blokgrootte Aanpassen

en: Alignment
nl_NL: Uitlijning

en: All
nl_NL: Alles

en: All files (*.*)|*.*|CSV files (*.csv)|*.csv
nl_NL: Alle bestanden (*.*)|*.*|CSV (*.csv)|*.csv

en: Already connected. Please disconnect
nl_NL: Al verbonden. Verbinding verbreken alstublieft.

en: An element named "%s" already exists in this structure!
nl_NL: Er bestaat al een element genaamd "%s" in deze constructie!

en: An instance with the same name already exists!
nl_NL: Er bestaat al een instance met dezelfde naam!

en: Apply name modification to all continuations with the same name
nl_NL: Naamwijziging toepassen op alle continuations met dezelfde naam.

en: Arc cosine
nl_NL: Boogcosinus

en: Arc sine
nl_NL: Boogsinus

en: Arc tangent
nl_NL: Boogtangens

en: Arithmetic
nl_NL: Rekenkundig

en: Assignment
nl_NL: Opdracht/Toewijzing

en: At least a variable or an expression must be selected!
nl_NL: Er moet minstens één variabele of uitdrukking geselecteerd worden!

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Author Name (optional):
nl_NL: Auteursnaam (optioneel):

en: Bad location size : %s
nl_NL: Ongeldige locatiegrootte: %s

en: Base Type:
nl_NL: Basistype:

en: Base Types
nl_NL: Basistypes

en: Binary selection (1 of 2)
nl_NL: Binaire selectie (1 van 2)

en: Bit-shift
nl_NL: Bitverschuiving

en: Bitwise
nl_NL: Bitsgewijs

en: Bitwise AND
nl_NL: Bitsgewijze AND

en: Bitwise OR
nl_NL: Bitsgewijze OR

en: Bitwise XOR
nl_NL: Bitsgewijze XOR

en: Bitwise inverting
nl_NL: Bitsgewijze inversie

en: Block
nl_NL: Blok

en: Block Properties
nl_NL: Blokeigenschappen

en: Block name
nl_NL: Bloknaam

en: Bottom
nl_NL: Bodem

en: Broken
nl_NL: Kapot

en: Browse %s values library
nl_NL: %s waardenbibliotheek doorbladeren,

en: Browse Locations
nl_NL: Locaties doorbladeren.

en: Build
nl_NL: Compileer

en: Build directory already clean
nl_NL: Compilatiemap al schoon.

en: Build project into build folder
nl_NL: Compileer project in compilatiemap

en: C Build crashed !
nl_NL: C compilatie vastgelopen!

en: C Build failed.
nl_NL: C compilatie niet geslaagd!

en: C code generated successfully.
nl_NL: C code succesvol gegenereerd.

en: C compilation failed.
nl_NL: C compilatie niet geslaagd.

en: C compilation of %s failed.
nl_NL: C compilatie van %s niet geslaagd.

en: C extension
nl_NL: C uitbreiding

en: CANOpen network
nl_NL: CANOpen netwerk

en: CANOpen slave
nl_NL: CANOpen slaaf

en: CANopen support
nl_NL: CANOpen ondersteuning

en: Can only give a location to local or global variables
nl_NL: Kan alleen een locatie toewijzen aan lokale of globale variabelen

en: Can't generate program to file %s!
nl_NL: Kan geen programma genereren naar bestand%s!

en: Can't give a location to a function block instance
nl_NL: Kan geen locatie toewijzen aan een functieblok instance

en: Can't save project to file %s!
nl_NL: Kan project niet opslaan naar bestand %s!

en: Can't set an initial value to a function block instance
nl_NL: Kan geen initiële variabele instellen voor een functieblok.

en: Cannot create child {a1} of type {a2}
nl_NL: Kan geen {a1} kind aanmaken van type {a2}

en: Cannot find lower free IEC channel than %d
nl_NL: Kan geen lager vrij IEC kanaal vinden dan %d

en: Cannot get PLC status - connection failed.
nl_NL: Kan geen PLC status opvragen - verbinden niet gelukt

en: Cannot open/parse VARIABLES.csv!
nl_NL: Kan VARIABLES.csv niet openen/verwerken!

en: Cannot set bit offset for non bool '{a1}' variable (ID:{a2},Idx:{a3},sIdx:{a4}))
nl_NL: Kan geen bit-offset instellen voor niet-booleaanse '{a1}' variabele (ID:{a2},Idx:{a3},sIdx:{a4}))

en: Case sensitive
nl_NL: Hoofdlettergevoelig

en: Center
nl_NL: Centreer

en: Change IP of interface to bind
nl_NL: Verander IP of interface om te binden

en: Change Name
nl_NL: Naam Wijzigen

en: Change POU Type To
nl_NL: Verander POU-type Naar

en: Change Port Number
nl_NL: Verander Poortnummer

en: Change working directory
nl_NL: Verander Werkmap

en: Character string
nl_NL: Karakterstreng

en: Choose a SVG file
nl_NL: Kies een SVG-bestand

en: Choose a directory to save project
nl_NL: Kies een map om het project in op te slaan

en: Choose a file
nl_NL: Kies een bestand

en: Choose a project
nl_NL: Kies een project

en: Choose a value for %s:
nl_NL: Kies een waarde voor %s:

en: Choose a working directory
nl_NL: Kies een werkmap

en: Choose an empty directory for new project
nl_NL: Kies een lege map voor een nieuw project

en: Chosen folder doesn't contain a program. It's not a valid project!
nl_NL: Gekozen map bevat geen programma. Het is geen geldig project.

en: Chosen folder isn't empty. You can't use it for a new project!
nl_NL: De gekozen map is niet leeg. Je kunt het niet gebruiken voor een nieuw project!

en: Class
nl_NL: Klasse

en: Class Filter:
nl_NL: Klassefilter:

en: Class:
nl_NL: Klasse:

en: Clean
nl_NL: Schoonmaken

en: Clean log messages
nl_NL: Maak berichtenlog schoon

en: Clean project build folder
nl_NL: Project buildmap schoonmaken

en: Cleaning the build directory
nl_NL: Buildmap aan het schoonmaken

en: Clear Errors
nl_NL: Foutmeldingen verwijderen

en: Clear Execution Order
nl_NL: Uitvoerorder verwijderen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Close Application
nl_NL: Programma Afsluiten

en: Close Project
nl_NL: Project Sluiten

en: Close Tab
nl_NL: Tab Sluiten

en: Comment
nl_NL: Commentaar

en: Community support
nl_NL: Community Ondersteuning

en: Company Name
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Company Name (required):
nl_NL: Bedrijfsnaam (verplicht):

en: Company URL (optional):
nl_NL: Bedrijfs-URL (optioneel):

en: Comparison
nl_NL: Vergelijking

en: Compiling IEC Program into C code...
nl_NL: IEC Progamma compileren naar C-code...

en: Concatenation
nl_NL: Aaneenschakeling

en: Config variables
nl_NL: Config variabelen

en: Configuration
nl_NL: Configuratie

en: Configurations
nl_NL: Configuraties

en: Confirm or change variable name
nl_NL: Bevestig of verander variabelenaam

en: Connect
nl_NL: Verbinden

en: Connect to the target PLC
nl_NL: Verbind met doel-PLC

en: Connected to URI: %s
nl_NL: Verbonden met URI: %s

en: Connection
nl_NL: Verbinding

en: Connection Properties
nl_NL: Verbindingseigenschappen

en: Connection canceled!
nl_NL: Verbinden afgebroken!

en: Connection failed to %s!
nl_NL: Verbinden met %s niet gelukt!

en: Connection lost!
nl_NL: Verbinding verbroken!

en: Connection to '%s' failed.
nl_NL: Verbinden met '%s' niet gelukt!

en: Connector
nl_NL: Stekker

en: Connectors:
nl_NL: Stekkers:

en: Constant
nl_NL: Constante

en: Content Description (optional):
nl_NL: Inhoudsbeschrijving (optioneel):

en: Continuation
nl_NL: Vervolg

en: Conversion from BCD
nl_NL: Conversie van BCD

en: Conversion to BCD
nl_NL: Conversie naar BCD

en: Conversion to date
nl_NL: Conversie naar datum

en: Conversion to time-of-day
nl_NL: Conversie naar tijd van de dag

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy POU
nl_NL: POU Kopiëren

en: Copy file from left folder to right
nl_NL: Bestand kopiëren van linker- naar rechtermap

en: Copy file from right folder to left
nl_NL: Bestand kopiëren van rechter- naar linkermap

en: Cosine
nl_NL: Cosinus

en: Could not add child "{a1}", type {a2} :
    {a3}
nl_NL: Kan kind "{a1}", type {a2} niet toevoegen:
    {a3}

en: Couldn't import old %s file.
nl_NL: Kan oud%s bestand niet importeren.

en: Couldn't load confnode base parameters {a1} :
     {a2}
nl_NL: Kan conflode basisparameters {a1} niet laden:
    {a2}

en: Couldn't load confnode parameters {a1} :
     {a2}
nl_NL: Kan conflode parameters {a1} niet laden:
    {a2}

en: Couldn't paste non-POU object.
nl_NL: Kan niet-POU object niet plakken.

en: Couldn't start PLC !
nl_NL: Kan PLC niet opstarten!

en: Couldn't stop PLC !
nl_NL: Kan PLC niet stoppen!

en: Create HMI
nl_NL: Maak HMI

en: Create a new POU
nl_NL: Maak een nieuwe POU

en: Create a new action
nl_NL: Maak een nieuwe actie

en: Create a new action block
nl_NL: Maak een nieuw actieblok

en: Create a new block
nl_NL: Maak een nieuw blok

en: Create a new branch
nl_NL: Maak een nieuwe tak

en: Create a new comment
nl_NL: Maak een nieuwe opmerking

en: Create a new connection
nl_NL: Maak een nieuwe verbinding

en: Create a new contact
nl_NL: Maak een nieuw contact

en: Create a new divergence
nl_NL: Maak een nieuwe divergentie

en: Create a new divergence or convergence
nl_NL: Maak een nieuwe di- of convergentie

en: Create a new initial step
nl_NL: Maak een nieuwe beginstap

en: Create a new jump
nl_NL: Maak een nieuwe sprong

en: Create a new power rail
nl_NL: Maak een nieuwe spanningslijn

en: Create a new step
nl_NL: Maak een nieuwe stap

en: Create a new transition
nl_NL: Maak een nieuwe overgang

en: Create a new variable
nl_NL: Maak een nieuwe variabele

en: Current working directory :
nl_NL: Huidige werkmap:

en: Cut
nl_NL: Knip

en: Cyclic
nl_NL: Cyclisch

en: DEPRECATED
nl_NL: VEROUDERD

en: DS-301 Profile
nl_NL: DS-301 Profiel

en: DS-302 Profile
nl_NL: DS-302 Profiel

en: Data Type
nl_NL: Datatype

en: Data Types
nl_NL: Datatypes

en: Data type conversion
nl_NL: Datatypeconversie

en: Date addition
nl_NL: Datatoevoeging

en: Date and time subtraction
nl_NL: Datum- en tijdaftrekking

en: Date subtraction
nl_NL: Datumaftrekking

en: Days:
nl_NL: Dagen:

en: Debug does not match PLC - stop/transfert/start to re-enable
nl_NL: Debug komt niet overeen met PLC - stop/transfer/start om opnieuw in te schakelen

en: Debug instance
nl_NL: Instance Debuggen

en: Debug: %s
nl_NL: Debuggen: %s

en: Debug: Unknown variable '%s'
nl_NL: Debug: Onbekende variabele '%s'

en: Debug: Unsupported type to debug '%s'
nl_NL: Debug: Type om te debuggen '%s' wordt niet ondersteund

en: Debugger ready
nl_NL: Debugger klaar

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Divergence Branch
nl_NL: Divergerende Tak Verwijderen

en: Delete File
nl_NL: Bestand Verwijderen

en: Delete Wire Segment
nl_NL: Draadsegment Verwijderen

en: Delete item
nl_NL: Item Verwijderen

en: Derivation Type:
nl_NL: Afleidingstype:

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Description:
nl_NL: Beschrijving:

en: Dimensions:
nl_NL: Dimensies:

en: Direction
nl_NL: Richting

en: Direction:
nl_NL: Richting:

en: Directly
nl_NL: Direct

en: Disconnect
nl_NL: Verbinding Verbreken

en: Disconnect from PLC
nl_NL: Verbinding met PLC verbreken

en: Disconnected
nl_NL: Verbinding Verbroken

en: Divergence
nl_NL: Divergentie

en: Division
nl_NL: Deling

en: Do you really want to delete the file '%s'?
nl_NL: Weet u zeker dat u het bestand '%s' wilt verwijderen?

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Duration
nl_NL: Duur

en: EDS files (*.eds)|*.eds|All files|*.*
nl_NL: EDS bestanden (*.eds)|*.eds|All files|*.*

en: Edit Block
nl_NL: Blok wijzigen

en: Edit Contact Values
nl_NL: Contactwaarden Wijzigen

en: Edit Duration
nl_NL: Duur Wijzigen

en: Edit Step
nl_NL: Stap Wijzigen

en: Edit a WxWidgets GUI with WXGlade
nl_NL: Een WxWidgets GUI with WXGlade wijzigen

en: Edit action block properties
nl_NL: Actieblokeigenschappen wijzigen

en: Edit array type properties
nl_NL: Arraytype-eigenschappen wijzigen

en: Edit comment
nl_NL: Opmerking Wijzigen

en: Edit file
nl_NL: Bestand Wijzigen

en: Edit item
nl_NL: Item Wijzigen

en: Edit jump target
nl_NL: Springdoel wijzigen

en: Edit raw IEC code added to code generated by PLCGenerator
nl_NL: Wijzig rauwe IEC-code die toegevoegd is aan de door PLCGenerator gegenereerde code

en: Edit step name
nl_NL: Stapnaam wijzigen

en: Edit transition
nl_NL: Vertaling Wijzigen

en: Editor selection
nl_NL: Editorkeuze

en: Elements :
nl_NL: Elementen:

en: Empty
nl_NL: Leeg

en: Empty dimension isn't allowed.
nl_NL: Lege dimensie niet toegestaan.

en: Enter a name
nl_NL: Voer een naam in

en: Enter a port number
nl_NL: Voer een poortnummer in

en: Enter the IP of the interface to bind
nl_NL: Voer het IP van de te binden interface in

en: Equal to
nl_NL: Gelijk aan

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error : At least one configuration and one resource must be declared in PLC !
nl_NL: Fout: Er moeten tenminste één configuratie en één bron gedeclareerd worden in de PLC!

en: Error : IEC to C compiler returned %d
nl_NL: Fout: IEC naar C compiler geeft %d

en: Error in ST/IL/SFC code generator :
    %s
nl_NL: Fout in ST/IL/SFC codegenerator:
    %s

en: Error while saving "%s"
nl_NL: Fout tijdens het opslaan "%s"

en: Error: Export slave failed
nl_NL: Fout: Export Slaaf niet gelukt

en: Error: No Master generated
nl_NL: Fout: Geen Meester gegenereerd

en: The down-counter can be used to signal when a count has reached zero, on counting down from a preset value.
nl_NL: De afteller kan gebruikt worden om aan te geven wanneer een teller de nul heeft bereikt na het aftellen vanaf een vooraf ingestelde waarde.

en: The off-delay timer can be used to delay setting an output false, for fixed period after input goes false.
nl_NL: Met de off-delay timer kunt instellen hoe lang na het 'onwaar' worden van de ingang, de uitgang 'onwaar' geschakeld wordt.

en: The on-delay timer can be used to delay setting an output true, for fixed period after an input becomes true.
nl_NL: Met de on-delay timer kunt instellen hoe lang na het 'waar' worden van de ingang, de uitgang 'waa' geschakeld wordt.

en: The output produces a single pulse when a falling edge is detected.
nl_NL: De uitgang produceert één enkele puls wanneer een dalende flank wordt gedetecteerd.

en: The output produces a single pulse when a rising edge is detected.
nl_NL: De uitgang produceert één enkele puls wanneer een stijgende flank wordt gedetecteerd.

en: The pulse timer can be used to generate output pulses of a given time duration.
nl_NL: Met de pulse timer kunt u uitgangspulsen met een bepaalde tijdsduur genereren.

en: The up-counter can be used to signal when a count has reached a maximum value.
nl_NL: De opteller kan gebruikt worden om aan te geven wanneer een teller de maximale waarde heeft bereikt.

en: The up-down counter has two inputs CU and CD. It can be used to both count up on one input and down on the other.
nl_NL: De op/af-teller heeft twee ingangen, CU en CD. Deze kan gebruikt worden om op één ingang op, en de andere af te tellen.

en: first input parameter
nl_NL: eerste ingangsparameter

en: first output parameter
nl_NL: eerste uitgangsparameter

en: internal state: 0-reset, 1-counting, 2-set
nl_NL: Interne staat: 0-reset, 1-tellen, 2-set

en: second input parameter
nl_NL: tweede ingangsparameter

en: second output parameter
nl_NL: tweede uitgangsparameter
